«Мак» Роздільнянського району

Правоохоронцями Роздільнянського відділу поліції на території району проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на виявлення незаконних посівів маку та конопель, затримання перевізників і збувальників наркотиків, знищення дикорослих наркотичних рослин.

Інколи громадяни виправдовуються, що вирощують мак або коноплі для господарства або з метою отримання насіння. Однак, діюче законодавство України забороняє вирощувати нарковмісні культури незалежно від кінцевої мети.

Статтею 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення за незаконний посів або незаконне вирощування снодійного маку та конопель передбачена відповідальність у вигляді штрафу від вісімнадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин. За посів або вирощування снодійного маку чи конопель у великих кількостях відповідно до ст. 310 Кримінального кодексу України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі строком до трьох років або позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Правоохоронці звертаються до мешканців міста та району, якщо ви володієте інформацією про місця, де ростуть наркомісткі рослини, а також про осіб, які займаються їх культивацією повідомити до Роздільнянського відділу поліції за адресою: вул. Ярослава Мудрого,5 (чергова частина 5-04-42, м.тел. 0950026606) або за телефоном «102».

Роздільнянський ВП ГУНП в Одеській області

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*